Ana Sayfa

Ana Sayfa

Yeni ürünler

Yeni ürünler


KURUMSAL

Öncel Teknik Hırdavat Makinay’a Hoşgeldiniz!

Ankara Posta Caddesi'nde Mahmut ÖNCEL tarafından 1930 yılında halı satış ticaretiyle başlayan  1960 yılında ÖNCEL HIRDAVAT olarak temelleri atılın  1973 Yılın'dan, Ekrem ÖNCEL tarafından  ESER hırdavat adıyla faaliyetlerine devam eden firmamız daha sonra 2006 yılında Naci ÖNCEL tarafından  ÖNCEL TEKNİK HIRDAVAT  MAKİNA adı altında  Ostim Organize Sanayi bölgesinde yeni yerimizle  faaliyetlerine devam etmektedir.
Firimamız uzun yılların verdiği tecrübe ve hizmet kalitesi ile 3 KUŞAKTIR hırdavat sektöründe yerini almıştır. Uzun yıllardır devam eden faaliyetlerimizle sektörde haklı bir yer edinmiş bulunmaktayız.

Bu kapsamda 100’ü aşkın marka ve 20.000’i aşan ürün çeşitliliğimiz ile sizlere en iyi ve en kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmaya özen göstermekteyiz.

Makina, İnșaat, Enerji, Hırdavat ve Nalburiye sektörlerinde, Yüzyıla yaklașan ticari geçmișiyle faaliyetlerini sürdüren ÖNCEL TEKNİK HIRDAVAT Makita, Kipor, Lavorwash, Knipex, Dolmar, Leica, Virax, Gison, BMI, Bea, Proxxon ve Optimum bașta olmak üzere, küresel büyüklükte 100’ü așkın farklı markanın bayisidir.

Elektrikli El Aletleri, Endüstriyel Ürünler, Jeneratör ve Motorlar, Metal İșleme Makinaları, Bahçe Aletleri, El Aletleri, Yıkama Makinaları, İș Güvenliği ve Havalı El Aletleri ÖNCEL TEKNİK HIRDAVAT müșterilerine sunduğu bașlıca ürün gruplarıdır. Çeșidi 20.000’i așan zengin ürün yelpazesiyle, ÖNCEL TEKNİK HIRDAVAT, bulunduğu sektörün lider kurulușudur